Apie mus

„Baldų kalvė“ – daugiau nei 17 metų darbo patirtį turinti šeimos įmonė. Per visus šiuos baldų gamybos metus įsitikinome, kad šeimos verslas yra daugiau nei verslas – tai mūsų gyvenimas. Su klientais bendraujame kaip su šeimos nariais: išklausome pageidavimus, atsižvelgiame į poreikius ir pateikiame geriausius pasiūlymus. Drąsiai galime teigti, kad esame darbštūs, atsakingi, sąžiningi ir kompetentingi savo srities profesionalai.

Nesame didelis kolektyvas, bet tai laikome savo stiprybe, o ne silpnybe. Kiekvienam klientui skiriame daug dėmesio, baldus projektuojame atsižvelgdami į galimybes ir poreikius. Niekada nerizikuojame savo reputacija ir siekiame, kad mūsų pagaminti baldai taptų gera reklama kiekvienam juos pamačiusiam.

Mūsų gaminamų baldų asortimentas itin platus: gaminame visus nestandartinius namų, biuro ir lauko baldus. Užsiimame projektų valdymu.
Gamyboje naudojame tik itin kokybiškas medžiagas, dirbame su aukšto standarto technika ir nuolat domimės naujovėmis. Esame įsitikinę, kad būtent šie darbo principai padėjo pasiekti klientų pasitikėjimą ir verslo sėkmę.

„Baldų kalvė“ įsikūrusi Šiauliuose, bet dirbame visoje Lietuvoje ir EU.

Žinote, ko norite, bet nežinote nuo ko pradėti? Parašykite mums ir mūsų vadybininkų bei dizainerių komanda padės įgyvendinti jūsų svajonę.

Paslaugų KAINOS vienos iš KONKURENCINGIAUSIŲ Lietuvoje!