Baldų gamybai naudojama furnitūra

blumRekomenduojame Blum.

Kokybės ciklo pradžia – kasdienio virtuvinių baldų naudojimo visame pasaulyje stebėjimas. Gauti rezultatai teikia informaciją, į kurią atsižvelgiama kuriant naujus gaminius. Kad užtikrintų kokybę, Blum pačioje plėtojimo proceso pradžioje atlieka kompiuterinę simuliaciją ir bandymus su prototipais.
Blum taip pat labai svarbi gaminamos furnitūros kokybė. Įrankiams ir gamybos sistemoms taikomi tie patys griežti bandymų reikalavimai visose gamyklose. Kokybės užtikrinimo priemonės toliau plėtojamos, kad būtų galima užtikrinti aukštą kokybės standartą.

Blum priemonės sukurtos ne tik tam, kad kokybė būtų tikrinama gamybos proceso pabaigoje. Nuolatinės patikros taip pat užtikrina aukštą kokybės standartą.
Remdamiesi praktinių stebėjimų rezultatais, Blum specialistai išplėtojo savo testavimo procedūras. Su visais gaminiais atliekamos visapusiškos atsparumo judėjimui ir apkrovai testavimo procedūros.
Blum dirba su žymiais nepriklausomais testavimo institutais ir organizacijomis, kad visada atitiktų jų nustatytus standartus ir reikalavimus. Blum yra suteiktas ISO 9001 sertifikatas.

Esant poreikiui galime naudoti ir kitų firmų furnitūrą, derinama pagal individualius pageidavimus, funkcionalumo bei kainos spektrą.