Baldų dizaino paslaugos ir Projektavimas

Neatsiejama interjero kūrimo dalis yra baldų dizainas ir projektavimas.
Šiuo atžvilgiu mūsų pagrindinis tikslas – kokybiškų projektų paruošimas, prisitaikymas prie kliento poreikių bei reikalavimų. Tikslas, sukurti ir įvaizdinti šiuolaikišką, jaukų ir modernų namų interjerą, kurį jau senai turite ar modeliuojate savo mintyse.

Baldų dizainas ir projektavimas yra gana sudėtingas procesas, todėl visus darbus atlieka savo srities profesionalai.

Užsisakant paslaugas mūsų kompanijoje, dirbantys specialistai jums paruoš keletą skirtingų variantų, mes siekiame geriausių rezultatų. Užsakymo metu, galėsime paruošti kelias baldų vizualizacijas, o išsirinkę tinkamiausią – galėsite mums pateikti pastabų ar pageidavimų ką toliau reikėtų keisti.

Baldų dizainas ir projektavimas neapsieina be fantazijos įterpimo, nes pripažinkime – tai tik padaro mūsų namus išskirtiniais, kai pasitelkus šiek tiek išradingumo, sukuriami tokie baldai, kokių dar niekur nesate matę. Savaime suprantama, kad nemažai žmonių turi paslėptų gabumų ir patys sugeba sukurti bendrą norimų baldų išvaizdą, todėl mes mielai atliksime užsakymą pagal jūsų pateiktą projektą.

Esant poreikiui – suteiksime tik projektavimo ir dizaino paslaugas, jei baldus užsisakyti pageidausite kitoje baldų gamybos bendrovėje. Tiesa, šiuo atveju paslauga bus mokama.. Kaina priklauso nuo projekto dydžio, bet tikrai bus labai konkurencinga.